Kontakt

Zapraszam do kontaktu. Razem możemy stworzyć jakiś fajny worek.


                                               worki.maritusan@gmail.com


Projekty wykonuję na podstawie przesłanych zdjęć i sugestii, a następnie przesyłam je mailowo do Państwa akceptacji. To świetny pomysł na oryginalny prezent.

Zapraszam do zabawy przede wszystkim dzieci !!! One mają najlepsze pomysły, poza tym jaka to frajda stworzyć swój własny worek z ulubionym bohaterem lub bajką :-)

A oto "BAG MAKER" w kilku krokach :

1. Opisujecie mi w meilu swój pomysł lub przysyłacie zdjęcie

2. Ja myślę, myślę, myślę i przesyłam wam swój projekt oraz propozycje tkanin

W praktyce wygląda to mniej więcej tak :3. Następnie ustalamy jeszcze drobne szczegóły, kolory, ewentualne poprawki i już mogę zabierać się za szycie. Średni czas oczekiwania na torbę/worek to tydzień, ale w zależności od okoliczności może on się skrócić lub wydłużyć o czym na bieżąco zawsze informuje

4. W między czasie przesyłam jeszcze zdjęcie obrazka, kiedy ten już jest gotowy :Po namalowaniu musi spokojnie poleżakować (24h) a następnie zostaje on utrwalony w wysokiej temperaturze.Można go prać w temperaturze do 40 stopni na delikatnym programie, choć najlepiej jest prać ręcznie

5. Jeżeli wszystko jest OK, to mamy już z górki. Szyję torbę, fotografuję i po dopełnieniu wszystkich formalności wysyłam :-)
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza