Dorośli

WORKI NA ROWER 
KOSMETYCZKI 

Na zamówienie
RODZINNIE 

Mama : TATA :

 i JA :JESIENNY WIATR

...zwiewa kartki. Chyba najważniejszym elementem tego worka jest tkanina z nadrukiem rękopisu "Małego Księcia". Jest to len z domieszką bawełny sprowadzany z Japonii.


RZYMSKIE WAKACJE 

Kolejna inspiracja wakacyjnym słońcem. Worek uszyty tym razem z drelichu, wewnątrz bawełniana podszewka z kieszonką na suwak. Worek jest nieprzemakalny dzięki tkaninie poliamidowej pokrytej silikonem, którą worek jest usztywniony a której nie widać. A motyw inspirowany moim ukochanym filmem z Audrey Hepburn.


DZIEWCZYNA W TRAMPKACH

Motyw dziewczyny czytającej gazetę jest połączeniem aplikacji wyszywanej na maszynie oraz malowanej farbami do tkanin, na oryginalnym lnie w granatowe pasy. Wykończenie to również len - z motywami prasowymi ( wyjątkowy len bo ponoć sprowadzany z Japonii) wewnątrz portfelik z tegoż materiału przyczepiony na smyczce z karabińczykiem. Ot taki wakacyjny pomysł, zainspirowany moimi ukochanymi czerwonymi trampkami, które sprezentowano mi tego lata :-)

WIOSNA W SERCU 

 ...i na sukience. Worek rowerowy, uszyty z bardzo wytrzymałej tkaniny zwanej drelichem. Dobrze zorganizowane ortalionowe wnętrze z kieszonką na suwak i smyczką na klucze ułatwi nerwowe poszukiwania w pośpiechu kiedy trzeba otworzyć drzwi albo odnaleźć w czeluściach dzwoniącą komórkę :-) Dziewczyna na rowerze namalowana jest ręcznie farbami do tkanin i utrwalona w wysokiej temperaturze.

                                    


 


LATAWCE, DMUCHAWCE, WIATR


Worek różni się tylko tym od poprzedniego, że ma bawełniane wnętrze, w grochy,  podobnie jak spodnie "chuliganki". 
TWIGGY I MUFFINY

Gdybym była taka jak Twiggy codziennie rano jadłabym tort bezowy i popijała go gorącą czekoladą. Niestety póki co zdjęcie przypomina mi o tym, że tak nie należy robić ...:-) Swoją drogą , o czym mogą myśleć modelki podczas sesji zdjęciowych, skoro kilka dni przed takowymi żywią się głównie wodą i szpinakiem (?)

Twiggy czeka na swoją kolej, jak tylko uda mi się uporać z życiem codziennym i jego małymi i dużymi  uczestnikami to najpierw ją wsadzę do pieca ( farba musi się utrwalić) a potem uszyję z niej worek. Ha!
TORBY PLAŻOWE

Stworzone z myślą o mamach, które nad morzem muszą zapanować nie tylko nad ręcznikami i mleczkami do opalania, ale zmieścić jeszcze do torby  pieluchy, foremki, drugie śniadanie (nie zgubić dzieci) ...a w tym wszystkim,  łatwo odnaleźć komórkę, dokumenty i klucze.  Wewnątrz mają duże kieszenie, kieszonki zamykane na suwak, smyczki na klucze i dodatkowo na zamówienie kosmetyczki zawieszone również na tasiemce będącej integralną częścią Torby. Paski są regulowane.

WORKI ŻEGLARSKIE 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza