Zadania specjalne

Różowo mi :-)

Chyba drzemie we mnie mała dziewczynka bo ja jednak uwielbiam róż, albo to jakaś forma rekompensaty bo w domu mam samych chłopaków :-) Nomen Omen ostatnio mam same różowe zamówienia, a może to jakiś znak, sygnał  :-)
Plecaczek z traktorkiem 

Dla małego chłopca, który w tym roku idzie do żłobka. W projekcie żywy udział brał mój synek, tzn. kolorował rysunek i prawie nie wychodził za linię. Następnego dnia rano zapytał mnie z poważną miną : "mamusiu, czy wysłałaś już nasz projekt :-) ?

Muchomorkowe jabłuszko

Moja stała już klientka Nina, zamówiła sobie w tym roku większy worek z owocami i "muchomorkowym jabłuszkiem" oraz truskawkowym portfelem 

Bujająca w chmurach Oliwia

ZAMÓWIENIE DLA MAMY I CÓRKI 
    ... a potem okazało się, że "Lilly" to "Lilli". Na szczęście imiona haftowane są ręcznie, zatem zmiana okazała się drobnostką. Ech....to życie na wysokich obrotach :-) HARCERKA

Do grona "zadań specjalnych" dołącza prezent wykonany dla pewnej harcerki. Jest to torba dżinsowa z bardzo dużym i bogatym wnętrzem : nieprzemakalną podszewką z gore-texu, dwiema ogromnymi kieszeniami, woreczkiem na komórkę oraz smyczką na klucze - tudzież inne drobiazgi, jednym pociągnięciem sznurka można szybko i łatwo odnaleźć portfel lub klucze w czeluściach wielkiej torby.


RODZINKA.PL


PORANNY PRZEGLĄD PRASYALICJA TEŻ CZYTA GAZETY
KOPARA
Lublinianka
 Bańki, rower czy dinozaur ???

A co zrobić jeżeli nie można zdecydować się, jaka jest ulubiona zabawka (?) Wystarczy zamówić ciężarówkę :-)
DUŻY KUDŁATY PIES

Głównym bohaterem tego przedsięwzięcia był Pies, duży, kudłaty o mądrych i smutnych oczach. Ech jak przybędzie mi kiedyś w domu jeden pokój więcej to chcę takiego mieć ! Tymczasem przedstawiam wam worek uszyty dla przesympatycznej właścicielki Pana Psa, na którym oprócz rzeczonego kudłacza została namalowana również jej córeczka. Proporcje zostały zachowane :-)

JAMES B(L)OND 
Cała ZOEBLIŹNIAKI 

FOTOGRAFKA NA ROWERZE  

TO CO WOJTEK LUBI NAJBARDZIEJ 

Straż pożarna jest na pierwszym miejscu, jednak policja oraz ambulans zwany "ają" "ają" zajmują równie ważną pozycję w hierarchii. Co robić ? trzeba było wszystko zmieścić na jednym małym woreczku, którego wymiary to w przybliżeniu 30 - 33 cm ...uffff udało się !!!PREZENT ŚLUBNY

Częściowo na zamówienie - zostało mi przesłane zdjęcie z prośbą o przyszycie ; przyklejenie ; namalowanie lub co ja tam tylko chcę pewnego motywu związanego z windsurfingiem. Drugi worek to już wytwór mojej wyobraźni.


                                                     


                                                


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza